Top līmeņa viesnīcas atpūtai Maurīcijā

Maurīcijas apmeklējums ir īpašs: ieguldi brīnišķīgās atmiņās apmetoties kādā no Maurīcijas augstākās klases viesnīcām!

Maurīcija ir skaista un ceļotāju vidū mazāk zināma tropiska sala, kura patiesi ir apmeklējuma vērta. Šīs salas dabas skaistums, unikalitāte un dažādība, kā arī raibais un aizraujošais kultūru “kokteilis”, saliniekiem raksturīgā sadzīve un viesmīlīgais serviss top klases viesnīcās atvaļinājumu padarīs īpašu un piepildītu.

Top klases viesnīcas, kurās baudīt viesmīlību atpūšoties Maurīcijā

Šoreiz pastāstīsim par top klases viesnīcām, kurās atpūsties Maurīcijā, savukārt, lai uzzinātu vairāk par pašu eksotisko salu ar bagātīgu un raibu kultūrvidi un aizraujošākajiem tās apskates objektiem, iesakām izlasīt rakstu “Pērle Indijas okeāna krastā”.

Sugar Beach Resort

Sugar Beach Resort ir 2019. gadā pilnībā pārbūvēta viesnīca, kas atrodas īpaši skaistā vietā, no kuras paveras glaznaina kalnu ainava. Viesnīcai ir lieli numuri un tā atrodas blakus ir plašai pludmalei. Blakus Sugar Beach Resort atrodas viesnīca La Pirogue, un tām abām ir kopīga pieeja pludmalei. Buddha Bar ir viena no viesnīcas viesu iecienītākajām tropiskā stilā ieturētām izklaides un atpūtas vietām.

Lux Grand Baie

Lux Grand Baie ir jauna, tikai 2021. gadā atvērta viesnīca ar īpaši pasakainu pludmali, modernā stilā ieturētu interjeru un neaizmirstamu saulrietu vērošanu uz tās īpaši iekārtotā jumta! Viesnīcas piedāvājumā ir arī izmeklēti kulināri piedzīvojumi trīs dažādu konceptu restorānos: Beach Rouge pludmales kluba restorānā, jumta restorānā Bisou un visā salā iecienītajā restorānā AI KISU, kur viesi var baudīt Āzijas virtuvi.

Royal Palm Beachcomber Mauritius

Royal Palm Beachcomber Mauritius ir viena no prestižākajām viesnīcām Maurīcijā, tā atrodas pie Grand Baie balto smilšu pludmales. Viesnīcas kompaktajā teritorijā trīs baseini un vairāki a la carte restorāni. Royal Palm Beachcomber viesiem ir iespēja izmatot Mont Choisy Le Golf golfa klubu. Viesnīcā ir trīs pasaules līmeņa restorāni ar panorāmas skatu uz okeānu un pludmali – tajos iespēja nobaudīt svaigus vietējos produktus un jūras veltes. Viesnīcā ir ļoti privāts un personalizēts serviss.

Four Seasons Resort Mauritius Anahita

Four Seasons Resort Mauritius Anahita ir viesnīca salas austrumu krastā ar īpaši plašu teritoriju, trīs pludmalēm un privātu golfa laukumu. Four Seasons Resort ir plaši numuri ar ļoti pārdomātu dizainu, kas vienlīdz piemēroti gan pāru romantiskai atpūtai, gan ģimenes brīvdienām. Mazākais numurs šajā viesnīcā ir 105m² plašs.

Maradiva Villas

Maradiva Villas ir 65 villu komplekss Maurīcijas rietumu krastā ar privātu 750 metru garu smilšu pludmali. Villu komplekss atrodas īpašā vietā, kas izdaudzināta ar sauso un silto klimatu un neatkārtojamiem saulrietiem. Katrai villai ir savs privātais baseins, un villu teritorija ir mājas daudzām aizsargājamo dzīvnieku un vismaz 150 augu sugām.

One and Only Le Saint Geran

One and Only Le Saint Geran ir viesnīca izsmalcinātas servisa cienītājiem uz privātas pussalas ar viesnīcai blakus esošu skaistu lagūnu. Uz pussalas esošā viesnīca ir ļoti privāta, un viesiem lagūnā pieejamas visdažādākās ūdens izklaides. Viesnīcas teritorijā ir vairāki augstas klases restorāni, tostarp, restorāns uz ūdens, kura talantīgie šefpavāri pasniedz pan-Āzijas virtuves stilā gatavotas tapas.

Constance Belle Mare Plage

Constance Belle Mare Plage ir viesnīca, kurā apvienota elegance, dizains un daudzveidīgas atpūtas iespējas. Viesnīca atrodas blakus 2 km garai pludmalei, un tai ir plaša teritorija. Constance Belle Mare Plage ir īpaši piemērota viesiem, kurus priecē kulinārā dažādība, jo viesnīcas teritorijā atrodas veseli septiņi restorāni un seši moderni bāri! Pieejamas pārdomātas atpūtas iespējas pieaugušajiem, kā arī pusaudžiem un maziem bērniem. Viesnīcai ir arī divi golfa klubi – Links Golf Course un Legend Golf Course. 

Ja arī Tu vēlies doties īpaši Tev izplānotā un Tavām vēlmēm un vajadzībām pielāgotā ceļojumā, piesakies konsultācijai un noskaidro sev piemērotāko atpūtas galamērķi!

Šajā rakstā uzzināsi
Tev varētu patikt