Krētas labākās viesnīcas romantiskai atpūtai

Kur apmesties Krētā? Uzzini vairāk par Krētas kvalitatīvākajām viesnīcām, kuras īpaši piemērotas romantiskam ceļojumam divatā!

Kur apmesties Krētā? Uzzini vairāk par Krētas kvalitatīvākajām viesnīcām, kuras īpaši piemērotas romantiskam ceļojumam divatā!

Krēta ir atpūtai lieliski piemērots galamērķis, kurā būs interesanti arī tad, ja to apmeklēsiet vairākkārt. Grieķijas lielākajā salā vienmēr atradīsies kas jauns – gan apmešanās, gan apskates vietu ziņā. Atpūtas sezona Krētā ir ilga – no maija līdz pat oktobra beigām. Šajā 2022.gadā Krēta ir ērti pieejams galamērķis, uz to ved vairāki lidojumi nedēļā. 

Pat ja pieejamas tikai dažas brīvas dienas uz Krētu droši var doties, ar 3-4 dienu atpūtu pilnīgi pietiks, lai izbaudītu īsu, romantisku atvaļinājumu saules pielietajā salā. Šoreiz ieteikumi kvalitatīvākajām pieczvaigžņu viesnīcām Krētā, kuras īpaši piemērotas relaksējošai atpūtai. 

Daios Cove ir augstas klases mūsdienīga viesnīca jūras krastā mierīgai un netraucētai atpūtai divatā. Tā atrodas 7 km attālumā no Agios Nikolaos pilsētiņas, un viesnīcas plašā teritorija ir terasveidīgi izvietota gar jūras malu. Līcī izveidota privātā smilšu pludmale ir lieliski pasargāta no vēja, tāpēc tajā ir patīkami atpūsties arī mazāk karstos periodos sezonas sākumā un beigās.

Cretan Malia Park ir izpelnījusies butique viesnīcu grupas Design Hotels biedra statusu. Tā ir modernā stilā veidota viesnīca jūras krastā pie smilšu pludmales, un atrodas 2 km no Malijas kūrorta centra. Cretan Malia Park teritorija ir kopta un apzaļumota, turklāt tā izveidota kā oriģināls botāniskais dārzs, kurā izvietoti mājīgi numuri, baseini, SPA centrs, kā arī vairāki restorāni, kas piedāvā unikālu Vidusjūras garšas baudījumu, un bāri. Viesiem pieejams plašs aktivitāšu piedāvājums – sākot no jogas nodarbībām līdz snorkelēšanai. Lieliski piemērota viesnīca mierpilnai atpūtai izsmalcinātā, pārdomātā un dabiskā vidē. 

Aquila Elounda Village ir viesnīca, kas uzņem viesus tikai no 16 gadu vecuma un atrodas kūrorta klusajā daļā gleznaina kalna pakājē. Tai blakus ir smilšu pludmale, bet 3 km attālumā – Elundas kūrorts. Vide ir mierpilna, un viesnīcas viesu rīcībā ir trīs restorāni (a la carte) un divi bāri. Pieejamas plašas aktīvas atpūtas un sporta iespējas, un viesnīcā periodiski notiek dažādi izklaides pasākumi. Relaksācijai pieejams SPA centrs, un par romantisku notikumu svinēšanu padomāts īpaši – viesnīcā ir piedāvājumi gan medusmēnesim, gan laulībām, gan arī laulību zvērestu atkārtotai apliecināšanai kādā īpašā kopdzīves mirklī.

ArīRoyal Marmin Bay uzņem viesus tikai no 16 gadu vecuma. Šī viesnīca atrodas pie Elounda kūrorta, tā ir jauna un uzbūvēta modernā stilā. Arī viesnīcas novietojums ir īpašs – tā uzcelta pakalnā, kaskādes veidā, nodrošinot panorāmas skatu uz jūru. Royal Marmin Bay apkārtējā vidē lieliski iekļaujas ne tikai arhitekturāli, bet tā ir arī pirmā energoresursu izmantošanas un vides aizsardzības ziņā efektīvā viesnīca visā Grieķijā, kura nodrošina piecu zvaigžņu servisu luksusa līmeņa vidē. Arī ēdienu gatavošanā tiek izmantoti tikai bio produkti. Viesnīca lieliski piemērota mierīgai, romantiskai atpūtai.

Abaton Island ir jauna un moderna luksusa viesnīca izsmalcinātai un romantiskai atpūtai. Tā atrodas jūras krastā pie smilšu pludmales ar akmeņainu izeju jūrā. 2 km attālumā no Abaton Island atrodas Hersonisas kūrortpilsēta, kur viesnīcas viesiem pieejamas daudzas kafejnīcas, bāri un veikali. Viesnīcas teritorijā ir baseins un SPA centrs, k’’a arī notiek dažādi vakara pasākumi ar dzīvo mūziku. Pieejama arī dažāda veida ūdens atpūta – gan ūdens sporta centrs, gan izbraucieni ar jahtu.

La Mer Resort and Spa, tāpat kā abas iepriekš minētās viesnīcas, paredzēta tikai pieaugušajiem. Tā ir jauna viesnīca, kuras durvis vērtas 2019.gadā. La Mer Resort and Spa valda patīkama un privāta atmosfēra, jo viesnīcā tikai 76 numuri. Tā atrodas pie garas smilšu pludmales 12 km no Rethimno pilsētas klusā vietā. Teritorijā ir saldūdens baseins, un viesnīcai piederošajā SPA centrā ir arī iekštelpu baseins. Viesnīcā pieejama īpaši personalizēta apkalpošana, kā arī divi augstas klases restorāni ar autentisku Vidusjūras virtuvi.

Ikones Seafront Luxury atrodas kūrorta zonā pie pludmales, tikai 2 km attālum no Rethimno vecpilsētas. Viesnīca ir maza un privāta – tajā ir tikai 77 numuri, un tā 2018. gadā tikusi pilnībā pārbūvēta un renovēta. Ikones Seafront Luxury ir moderns interjers un numuri iekārtoti gaišos toņos. Viesnīcas viesiem pieejamas dažādas atpūtas iespējas, tostarp, saldūdens baseins un trenažieru zāle. Tā ir augsta līmeņa viesnīca romantiskai atpūtai, un būs īpaši piemērota viesiem, kuri vēlas ērtu piekļuvi Rethimno vecpilsētai, kas ir gleznaina vieta patīkamām pēcpusdienas un vakara pastaigām.

Pepper Sea Club Hotel ir jauna, tikai 2020. gadā uzcelta boutique viesnīca pieaugušajiem, kas atrodas skaistā un ekoloģiski tīrā vietā pie Georgiupoles smilšu pludmales. Pludmale pazīstama ar tās garumu, dzidro ūdeni un lēzeno izeju uz jūru.  Viesnīcas interjerā dominē baltie toņi un dabiski materiāli. Pepper Sea Hotel piedāvājumā ietilpst arī dažādas atjaunojošas ķermeņa procedūras, sauna un sporta klubs.

Ja arī Tu vēlies doties īpaši Tev izplānotā un Tavām vēlmēm un vajadzībām pielāgotā ceļojumā, piesakies konsultācijai un noskaidro sev piemērotāko atpūtas galamērķi!

Šajā rakstā uzzināsi
Tev varētu patikt